İLGİLİ KONULAR
19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
10.05.2019 Cuma Başkanımız Hakan Kocabaş ve Yön.Kur.Üyemiz Mehmet Haseski, Silivri Sanayi Sitesi Geleneksel İftar Programına Katılmışlardır.
Anneler Günü Kutlu Olsun
06.05.2019 Hoşgeldin 11 Ayın Sultanı Ramazan
04.05.2019 Cumartesi Üyemiz Yavuz Eroğlu nun Düğün Törenine Başkanımız Hakan Kocabaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Osman Mertöz Katılmıştır. Eroğlu Çiftine Mutluluklar Diliyoruz.
03.05.2019 Cuma Silivri SİAD Üyelerimizden Sarten Ambalaj ve Yön.Kur. Üyelerimizin Başkanı Olduğu MAKSDER ve ARMATÜRK Dernekleri de İhracatın Metalik Yıldızları Ödüllerini aldılar.
03.05.2019 Cuma Silivri SİAD Yönetim Kurulu Üyelerimiz Bayburtlu İnşaatın yeni projesinin açılışına katıldı
03.05.2019 Cuma Silivri SİAD Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz İDDMİB Başkanı Tahsin Öztiryakiler in açılış konuşmasını yaptığı İhracatın Metalik Yıldızları ödül töreninde.
03.05.2019 Cuma SİAD Üyemiz Sarten Ambalaj Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftasında ‘’TİM İnosuit’’ projesinden de sertifika aldı.
03.05.2019 Cuma Türkiye İnovasyon Haftası açılışına Başk. Hakan Kocabaş ve Yön.Kur. Üyelerimiz RIdvan Mertöz,Adnan Deniz,Tülay İlgen ve Gökhan Turhan katılmışlardır.
SANAYİ REHBERİ
ZİYARETÇİ SAYACI

09-11 Mart tarihleri arasında Başkanımız Hakan Kocabaş ve Dernek Üyelerimiz Kars-Çıldır Gezisine Katılmışlardır.

Sosyal Aktivite Komisyonumuzun düzenlediği Kars – Çıldır Seyahati sırasında İSO Başkanımız Sn. Erdal Bahçıvan ve ekibiyle de sohbet etme imkânı bulduk. Tüm üyelerimize sevgi ve saygılarını yolladılar.

Yine çok güzel, eğlenceli ve uyumlu bir seyahat gerçekleştirdik.

Eski Kars yapılarını görme, donmuş Çıldır gölü üzerinde kızaklı atlara binme, ani harabelerinde tarihi yeniden yaşayabilme, Sarıkamış ‘ta donarak şehit olan askerlerimize bir Fatiha okuyabilme şansına ulaştık.

Muhteşem kar manzaraları arasında, dostluğumuzun pekişmesi, eşlerimizin kaynaşması ve uyumu ise her şeyden önemlisiydi.

Komisyonumuza bu başarılı organizasyonu için teşekkür ediyoruz. Bir daha ki sefere iki otobüsle çıkmayı düşünüyoruz.

  Misyon & Vizyonumuz | Tarihçemiz | Tüzüğümüz | Üyelik Şartları | Belgeler | Bağlantılar |  | İletişim


Geliştirme : For You Bilişim - 2014 silivrisiad.org Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz.