Derneğimizin 2016 yılı İlk Genel Toplantısını gerçekleştirdik.Yoğun bir katılım ile gerçekleşen toplantımızda Başkanımız Sn.Hakan Kocabaş, belediye Başkanımız Sn.Özcan Işıklar, birer açış konuşması yaptılar.

Ardından Bulgaristan’da iş imkanlarını içeren bir sunumu, Bulgaristan’ın İstanbul Başkonsolosu Sn.Angel Angelov gerçekleştirdi. Önümüzdeki günlerde bir sıra toplantılar yapılması gündeme geldi.

Ardından sunumunu “İhracatta İstihbarat Kanalları” konusunda yapan Sn.Yaman Koç çok büyük ilgi ile izlendi. Soru cevap bölümünün ardından yemeğe geçildi.

Yemek sonrası yeni üye olan arkadaşlarımızdan; Tayfun Sığırtmaç RöslerKromaş, Seyhan Baysallı Eren İletişim, Uğur Onuklu Uğur Kuyumculuk, Cenk Kocatüfek İstanbul Gümüş Rafinerisi’ne sertifikalarını; Belediye Başkanımız Sn.Özcan Işıklar,

Melih Altınay Altınay İnş.Akaryakıt, Uğurcan Balı Unomak Makine San, Tahir Şahin Formül Plastik San, Adil Salman As Beton San, Kenan Altun Karizma Beşler Et Gıda San’e Başkonsolos Sn.Angel Angelov,

Ersin Tari Gold Kimya San, M.Nezir Çiçek Saadet Gıda San, Rıza Oturak St Servis Turizm Ltd Şti, Ömer Çokyaşar Özyaşar Tel ve Galv.San’e de Yönetim Kurulumuz takdim etti.

Tüm davetlilerin Aile Fotografı içinde olacak şekilde fotoğraflanması ile toplantımız sona erdi.

Katılan tüm misafirlerimize teşrifleri için teşekkür ederiz.

 

Menü