Değerli İstanbul Valimiz Derneğimizi ziyaret ederek onurlandırmıştır. Kendilerine Silivri Sanayisi hakkında bilgi verdik ve özellikle 1/100.000 planların revizyonunda desteğini rica ettik.

Kendileri, Sanayicilerin Türkiye’nin Lokomotifidir düşüncesinde olduğunu ve Silivri Sanayicilerinin de yanında olduğunu belirtmeleri bizlere güç verdi.

Dernek üyelerimizin de kendilerini ve firmalarını tanıttıkları toplantımıza; Kaymakamımız Sn. Faruk Bekârlar, Belediye Başkanımız Sn. Özcan Işıklar, İstanbul İl Jandarma Komutanı Sn. Gürcan Sercan, Muhtarlar Odası Başkanı Sn. Ömer Ercan’da teşrif etmişlerdir ve toplantımız yine sıcak bir ortamda geçmiştir.

Sn. Valimize Yönetim Kurulumuzun kararı ile “ Onur Üyeliği” Beratı verilmiştir. Ayrıca Başkanımız Sn. Hakan Kocabaş Valimiz Sn.Vasip Şahin’e derneğimize ait olan rozetimizi hediye etmiştir.

Dernek toplantımızın ardından Sn. Valimizi, Silivri Protokolü ve üyelerimizle öğle yemeğini takiben İstanbul’a uğurladık.

Daha önce Çağlayan Adliyesinde gerçekleşen menfur olay neticesinde ziyaretini yarıda kesen Valimiz bizleri unutmayarak bugün ziyaretini gerçekleştirdiği için kendisine en kalbi duygularla teşekkür ediyoruz.

 

Menü