Uzun bir aradan sonra yaptığımız Çayın Yanında Simit toplantımızda görevine yeni getirilen Bedaş Bölge Müdürü Murat Yavemlier, Bedaş Silivri Müdürü Orkun Özgan, Bedaş İşletme Şefi Atacan Özdemir, Mühendis Veysel Tepegöz, Bedaş Kurumsal İletişim Ayşenur Semerci, Safir Okulları Silivri Kampüs Müdürü Veli Çiçek, Müdür Yardımcısı Çetin Karakaya, Moody’s Cafe Restaurant Halkla İlişkiler Müdiresi Tuba Uyar ve üyelerimiz ile Hürhaber Gazetesinden Hazal Başaran katılmışlardır.

Çok verimli geçen toplantı sonucunda Enerji ile yaşadığımız sorunların büyük bir kısmının bu yılın sonuna doğru en az seviyeye ineceği yönünde çalışmaların hız aldığı konusunda Bölge  Müdürümüzden söz aldık. Takipçisi olacağız. Söz verilen hiçbir yatırım ve vaadin yerine getirilmediğini, bıçağın kemiğe dayandığını özellikle vurguladık.

Bedaş ile yapılan toplantının değerlendirilmesi sırasında Ontex Firmamızdan Ahmet Halilbeyoğlu’nun sürücü ve elektronik kart arızalarının önüne geçebilmek için kullanılan parafudr elektrik elemanı konusunda bilgilerini aktardı. İhtiyacı olan firmalarımız araştırabilir veya derneğimizden konuyla ilgili bilgi alabilirler.

Bölgemizde yeni eğitim-öğretim hayatına giren Safir Okulları yöneticileri de SİAD üyelerinin çocuklarına kayıtlarda %35 indirim yapacaklarını, tanışmak için derneğimize ziyarette bulunduklarını dile getirdiler.

Yine Silivri’de hizmet sektöründe yer alan Moody’s Cafe’nin Halkla İlişkiler Müdiresi Tuba Uyar yeni eklenen mekanlarıyla SİAD üyelerine de hizmet vermek istediklerini; üye ve yakınlarına %20 indirim uygulayacaklarını dile getirdiler.

Menü