Bu haftaki Çayın Yanında Simit toplantımızda Silivri’deki bazı oda, dernek başkanlarımızı ve muhtarlarımızın bazılarını ağırladık.

Kahvaltımıza, Kagider Yön.Kur.Başkanı Sn.Aynur Süleymanoğlu, Mal Müşavirler Odası Başkanı Sn.Saadet Gençoğlu, Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn.Sebahattin Öpçin, Ziraat Odası Başkanı Sn.Metin Gürsu, Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn.Nuray Koçer, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Sn. Ercan Çalışkan, Şoferler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sn.Recep Akıncı,İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcisi Sn.Mustafa Yazıcı, Harita Mühendisleri Odası Temsilcisi Sn.Süheyl Kırkıcı, Veteriner Hekimler Birliği Temsilcisi Sn.Burçin Sarısaltıkoğlu, Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneği Başkanı Sn.Seyfi Atun, Silivri Rotary Kulüb Dönem Başkanı Sn.Yasin Elmaslı, Çeltik Mahallesi Muhtarı Sn.Beyzat Bayguş, Seymen  Mahallesi Muhtarı Sn.Sıtkı Akıncı, Çanta Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Sn.Ömer Ercan, Danamandıra Mahallesi Muhtarı Sn. Cengiz Çelik, Sayalar Mahallesi Muhtarı Sn.Mustafa Tatar katılarak; kentimizdeki birlik ve beraberliğimizin izlerini gösterdiler.

Silivri’ye bu tavırları ile önderlik ettiler.

Tüm katılımcılara derneğimiz adına teşekkür ediyoruz.

Birlikte, tek vücut olarak her şeyin başarılabileceğinin nişanesi olarak başlayan bu oluşum; siyasilerimizin de çabaları ile daha da büyüyecektir ve kazanç Silivri’nin kazancı olacaktır.

Tekrar, bu güzel resmi oluşturan tüm başkan ve muhtarlarımıza; gönüllerini ortaya koydukları ve taşın altına ellerini koymaya hazır olduklarını gösterdikleri için teşekkür ediyoruz.

Menü