Değerli Bakanımız Sn.Mehmet Mehdi Eker derneğimizi ziyaret ederek bizi mutlu etmiştir. Silivri Ak Parti İlçe Başkanımız Sn.Rıfat Kutlu, Silivri Ak Parti SKM Başkanı Sn.Hüseyin Turan ve Parti Mensubu arkadaşları da ziyarete eşlik etmişlerdir.

Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn.Mehdi Eker 2005 ılından bu yana ülkemize önemli hizmetler yapan Bakanlarımızdan biridir ve kendisi bizim sorunlarımıza da yakın ilgi göstererek, toplantımız sırasında çözüm yolları oluşturmuştur.

Sayın Valimiz ve Sn.Büyük Şehir Belediye Başkanımızla ayrı ayrı görüşerek sorunların çözülmesi yönünde katkıda bulunmuştur. İstanbul Büyk Şehir Belediye Başkanımız Sn.Kadir Topbaş’da Alipaşa Sanayi Bölgesi, Selimpaşa-Kavaklı Sanayi Bölgesi ve Kınalı-Çanta Sanayi Bölgelerinin kimliklerinin yeni plana işlenmesi yönünde çalışmalar yapıldığını aktararak, selamlarını iletmiştir.

Çok verimli, sıcak ve sonuç alan bu ziyaretten dolayı Bakanımız Sn.Mehmet Mehdi Eker’e teşekkür ediyor, seçimlerde kendisine ve partisine başarılar diliyoruz.

 

Menü