BEDAŞ ile üçüncü geniş katılımlı toplantımızı gerçekleştirdik. Hararetli ama verimli geçtiğine inandığımız toplantıya, BEDAŞ Yatırım Direktörü İlker Dursun, BEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Şerif Doğru, BEDAŞ Bölge Müdürü Murat Yavemlier, BEDAŞ Silivri İşletme Direktörü Orkun Özgan, BEDAŞ Silivri İşletme Uzmanı Atacan Özdemir, BEDAŞ Kumburgaz İşletme Müdürü İbrahim Somuncu, BEDAŞ Kurumsal İletişim Sorumlusu Ayşenur Semerci, BEDAŞ Ar-Ge Müdürü Murat Can Sinim, BEDAŞ Arıza Bakım Mühendisi Veysel Tepegöz, BEDAŞ Ali Özgün Çetin, DORUK Teknoloji Amir Aslani katılmışlardır.

Basınımız ve üyelerimizin de destek verdiği toplantının sonuçlarını ilerleyen günlerde alacağımızdan eminiz. Katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

 

Rumeli Üniversitesi ile 2017-2018 döneminde işbirliğimizi arttırarak çalışmalar yapmak istiyoruz. Bu iradenin üniversitemizde de olduğuna inanıyoruz.

Bu amaçla toplantıda hazır bulunan Prof.Dr.İlyas Erdal Kerey, Yrd.Doç.Dr. Fatih Tuğran Yaman, Yrd.Doç.Dr.Kılıç Fehmi Arslan’a işbirlikleri için teşekkür ediyoruz.

 

Dünya Göz Hastanesinin önerisi üzerine, üyelerimize avantajlar sağlayan protokolü imzaladık. Hayırlı uğurlu olsun.

 

Menü