Başkanımız Hakan Kocabaş, Bşk. Yardımcımız Mesut Söylet ve üyemiz Mustafa Müeyyitoğlu ile Silivri Sanayi Sit. Koop.Bşk Ercan Çalışkan’ı Kooperatif Merkezinde ziyaret ettik.
Çalışmalarında başarılar dileyerek, güncel konulara değindik.
Başkanımız Hakan Kocabaş, Bşk. Yardımcımız Mesut Söylet ve üyemiz Mustafa Müeyyitoğlu ile Silivri Sanayi Sit. Koop.Bşk Ercan Çalışkan’ı Kooperatif Merkezinde ziyaret ettik.
Çalışmalarında başarılar dileyerek, güncel konulara değindik.