Kış Dönemi faaliyetlerimizin en önemlilerinden olan sabah kahvaltılı etkinliklerimizin ilkini, uzun süredir programladığımız ama gerçekleştiremediğimiz TURAM ziyareti ile Belediye Başkanımız Sn.Özcan Işıklar’ın ev sahipliğinde Gümüşyaka’da gerçekleştirdik.

Belediye Başkanımızın TURAM hakkında bilgi vermesinin ardından İŞKUR İl Müdürümüz Sn.Muammer Coşkun destekler hakkında çok geniş bilgi verdi. Çok önemli ve faydalı olan desteklerden mutlaka her firmanın yararlanabileceğini düşünüyoruz.

Ardından İSO adına söz alan Gen.Sekr.Yrd. Sn.Hikmet Baltacı; İSO ve Başkanı Sn.Erdal Bahçıvan’ın Silivri SİAD ile ortaya konacak çalışmalara büyük destek ve önem verdiğinden bahsederek, 10 gün önce yapılan ziyaret sonucunda hemen aksiyon alarak bu program ve ardından Silivri SİAD’da bir eğitim programını başlattık dedi.

Bel.Bşk.Yrd. Sn.Mehmet Has’ta son planlar hakkında bilgilendirmeler yaparak heyete katkı sundu.

Başkanımız Hakan Kocabaş’ta Sn.Muammer Coşkun’a, Belediye Başkanımız Sn.Özcan Işıklar’a, İSO Başkanımız Sn.Erdal Bahçıvan’a ve Gen.Sekr.Yrd.Sn.Hikmet Baltacı’ya destekleri için teşekkür etti.

Silivri’nin Kamu Kurum ve Kuruluşları, STK’ları ve halkı ile güzel bir uyum içinde çalışmalarını sürdüreceğine inandığını dile getirdi.

Yoğun katılımlı bir toplantı sonucunda heyet topluca fotograf çektirerek dağıldı.

Organizasyona emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Menü