Değerli Basın Mensubu Dostlarımız,

 

29.Ocak.2015 Perşembe günü sadece Yönetim Kurulumuzun ve Basın Mensupları’nın katıldığı toplantıda bir araya geldik.

Davetimizi kabul edip, katıldığınız için hepinize en kalbi duygularla teşekkür ediyorum.

Silivri SİAD Silivri Basınını diğer basınla çok ayrı yere koyduğundan; Tüm etkinliklere davet etmekten ve birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyor.

Sizlerin Silivri SİAD’ın haberlerini ve etkinliklerini kamuoyuna iletme yönündeki gayretlerini büyük takdirle karşılıyoruz. Haberlerimizi girmemiş olsanız dahi, sizlerle birlikte  Silivri için yapabileceklerimiz olacak ve desteğimiz elimizden geldiğince sürecektir.

Silivri SİAD’ın derdi kamuoyunun gözü önünde olmak değil, Silivri’yi Türkiye’nin gözbebeği yapma konusunda katkısının neler olabileceğidir.

Silivri SİAD’ın bu dönem içinde “Üyelerle 5 Çayı” etkinliğine Belediye Başkanımız Sn.Özcan Işıklar’da teşrif ederek tüm sanayicilerimizi onurlandırıyor.

Bilindiği gibi bu etkinliğimize başlamadan önce yayınladığım yazıda da; Silivri’yi temsil eden tüm kamu kurum kuruluş yöneticilerine, siyasi partilerimizin temsilcilerine ve tüm basınımıza bu davetimizin geçerli olduğunu belirtmiştim, davetimi bu vesile ile yeniliyorum.

Kahvaltımıza katılan basın Mensuplarımız, Sn.Cihangir Davutoğlu, Sn.Refik Bek,Sn.Yusuf Eker, Sn.Hazal Başaran, Sn.Adil Sirkecioğlu, Sn.Servet Avcı, Sn.Fatma Sarıbıyık Yıldırım, Sn.Müge Cesur Özmen, Sn.Cemile Kayar, Sn.Adnan Yıldırım, Sn.Uğur Samed Avcı, Sn.İsmail Tari, Sn.Derviş Altun, Sn.Ufuk Çoban, Sn.Turhan Alyakut, Sn.Can Tavas, Sn.İbrahim Yucal, Sn. Çağlar Bakır, Sn.Turgay Horasan, Sn.Alparslan Ermiş, Sn.Batuhan Güçlü, Sn.Deniz Gündüz, Sn.Yasin Ayyıldız’a  derneğim adına bir kez daha teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum.

 

Hakan KOCABAŞ

Silivri SİAD

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Menü